Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 2.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 12:31 pm

- Etto... Musimy ogarnąć jeszcze resztę akademika. - powiedziałem niepewnie, nie chciałem być niemiły czy coś.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 12:45 pm

Tsu uśmiechnął się do obu chłopaków.
- Jasne, jeżeli chcecie to idźćcie ja pózniej pójdę szkołe pozwiedzać
Oznajmił łagodnie wkłądająć gitarę do futerału. Oparł sięwygodnie o ścianę przyglądając sie z zaciekawoscia na te dwojke.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 1:15 pm

- Ok, to my się już zmywamy. Przepraszam za kłopot. - uśmiechnąłem się życzliwie.
- Ruuu-kun, teraz ty idziesz pierwszy.~
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 1:18 pm

- To... do zobaczenia na zajęciach - uśmiechnąłem się do Tsu, mając nadzieję, że nie zachowywałem się dotąd jak jakiś dzikus z buszu.
Zerknąłem jeszcze na tego drugiego, który najwyraźniej nie był nami zbyt zainteresowany, zastanawiając się, czy z nim też wypada się pożegnać - w końcu pomachałem ręką, rzucając w przestrzeń:
- Cześć.

[z.t.]
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 1:23 pm

- Taaak, do zobaczenia.~ - Dla żartu zasalutowałem i podążyłem za Ru-kunem.
•z.t•
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:59 am

Przyglądałem się uważnie nowym mierząc ich sylwetki wzrokiem. Słysząc, że nasz śpiewak chce już wyjść uśmiechnąłem się nieco. Nie ukrywam, podobała mi się ta propozycja. Spojrzałem na nich i rzuciłem im na pożegnanie krótkie ''pa''. Westchnąłem z ulgą i podniosłem się do pionu przeciągając zesztywniałe mięśnie.
-Nieźle grasz.
Mruknąłem w kierunku Tsuny. Podszedłem bliżej niego kręcąc zachęcająco biodrami. Stanąłem obok niego i uwiesiłem mu się na ramieniu.
-A może zagrałbyś coś specjalnie dla mnie?
Wymruczałem mu wprost do ucha liżąc je koniuszkiem języka. Uśmiechnąłem się jedną dłoń kładąc na jego policzku i sunąc nią w dół po jego szyi i umięśnionej klatce piersiowej..
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:01 am

Odprowadził tą dwójkę chłopaków wzrokiem, lecz kiedy Diego wstał spojrzał na niego pytająco. Zadrżał czujać jego dotyk na ciele i uśmiechnąl się lekko.
- Jakieś specjalne zamówienia dla pana ?
Spytał lekko rozbawiony przyglądając się jego twarzy wyczkując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:08 am

Zamyśliłem się chwilę nad odpowiedzią patrząc gdzieś w bok.
-Ma być specjalnie dla mnie.. Taka, której jeszcze nikomu nie pokazywałeś ani nikomu nie śpiewałeś.. Najlepiej by była właśnie Twojego autorstwa.
Uśmiechnąłem się szeroko czekając na jego reakcje.
-A jak żadnej nie napisałeś..
Westchnąłem cicho spuszczając smutny wzrok.
-To możesz mi ją teraz szybciutko napisać.
Uśmiechnąłem się i stanąłem do niego przodem zarzucając mu ręce na szyję i wpatrując się głęboko w jego oczy.
-To jak będzie?
Mruknąłem cicho przysuwając się do niego na taką odległość, że stykaliśmy się nosami.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:11 am

- Jakiś ty nachalny
Powiedziałi westchnąl cicho, przymykając lekko oczy. Kiedy otworzył oczy spojrzał na chłopaka i zdziwiony otworzyl oczy widzac,że prawie sie stykamy nosami.
- Dla cebie moge zrobić wyjątek D-i-e-g-o-.
Powiedział każdą literkę jego imienia powiedział oddzielnie po czym uśmiechnął się szeroko.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:18 am

Uśmiechnąłem się zadowolony i pocałowałem go w czubek nosa.
-No wiem, ale i tak mnie lubisz.
Zaśmiałem się nie zwiększając odległości między nami. Tak było fajnie..jakkolwiek możnaby to odebrać. Przyjrzałem mu się uważnie mrużąc nieco oczy.
-Powiedzieć ci coś ciekawego?
Spytałem i nie czekając na odpowiedź parsknąłem śmiechem.
-Z bliska jesteś ładniejszy, wiesz?
Uśmiechnąłem się szeroko dalej go nie puszczając.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:20 am

- Tak tak wmawiaj sobie,że cięlubie
Powiedział rozbawiony uśmiechając się. Kiedy mnie pocałował w nos lekko się zarumienił zaskoczony, kiedy Diego powiedział,że Tsu jest ładnieszy z bliska zarumienił się mocniej i odwrócił głowe w bok.
- D-dziękuję
Szpenąl cicho zawstydzony.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:24 am

-A będę sobie wmawiać.
Uśmiechnąłem się wesoło i spojrzałem na niego gdy odwrócił głowę z łagodnym uśmiechem.
-Do ttwarzy ci z rumieńcami.
Szepnąłem cicho i delikatnie pocałowałem go w zarumieniony policzek.
-....a nie to co mnie.
Mruknąłem cicho przyglądając się jego twarzy:
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:27 am

- Nie lubię się rumieinić
Powiedział cicho i zamknąl oczy czując usta chłopaka na swoim policzku.
- Wiec nie jestem słodki
Powiedział lekko naburmuszony zarumieniony.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:30 am

Zaśmiałem się cicho i rozbawiony spojrzałem na niego.
-Wiele osób obraża się gdy mówię, że ktoś jest słodki gdy się rumiei, ale skoro tak...
Uśmiechnąłem się szeroko i pocałowałem go w kącik ust przyglądając się jego rumieńcom.
-Jesteś słodki z tymi rumieńcami.
Szepnąłem cicho dłonią gładząc jego policzek.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:33 am

- nie prawda
Szepnal i kiedy zostal pocałowany w kąciku ust spalił ogromnego buraka i zamknal oczy zagryzając dolną wargę.
- Nie jestem słodki
Powtórzył się lecz ciszej zawstydzony mocno.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:37 am

Uśmiechnąłem się i jedną ręką zacząłem smyrać go po boku.
-A właśnie, że jesteś słodki gdy się rumienisz..
Wymruczałem mu cicho na ucho delikatnie liżąc jego płatek.
-Wiem co widzę i to co widzę jest słodkie.
Zaśmiałem się wesoło i cmoknąłem go w zarumieniony policzek.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:46 am

SIedział tak z zamkniętymi oczami,jego oddech dziwnie trochę przyspieszył,kiedy poczuł,ze chłopak gryzie płatek jego ucha ,a z ust ust wydobyło się...ciche westchnienie? Na to wygląda. Diegrobił dziwne rzeczy z Tsu , a jemu to o dziwo podobało.
- To się mslisz co do słodyczy i to co słodkie
Szpenąl cicho,otworzył oczy by spojrzęc na Diego kątem oka.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:02 am

Uniosłem jedno brew słysząc jego westchnienie. Uśmiechnąłem się cwanie i chwyciłem jego podbródek w palce odwracając jego twarz w swoją stronę. Popchnąłem go na łóżko i usiadłem mu okrakiem na kolanach.
-Podoba ci się?
Uśmiechnąłem się i polizałem jego szyję od obojczyków aż po linię szczęki czekając na jakąś reakcję..
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:04 am

- C-co n-nie
Zaprzeczył,lecz keidy Diego zaczął lizać jszyję i szczęke z jego ust wydobyło się głośniejsze westchnienie.Zamknąl oczy majac nadzieje,że chłopak nie usłyszał tego westchnienia.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:08 am

Uśmiechnąłem się zadowolony słysząc jego westchnięcie.
-A mi się wydaje, że jednak ci się podoba..
Wymruczałem mu na ucho wsuwając do środka język i liżąc je.
-Przyznaj się, że ci się podoba..
Wymruczałem zaciskając palce na jego koszulce na klatce piersiowej w okolicy sutków.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:11 am

- N-nie
Powiedział mocno zarumieniony. Kiedy poczuł język w uchu westchnął głośiej i podniiosł ręce i palcami zacząl drażnić jego sutki przez koszulke mocno zarumieniony.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:14 am

Zamruczałem cicho zadowolony.. Przełamał się?
-A ja widzę, że ci się podoba..
Wymruczałem wsuwając dłonie pod jego koszulkę gładząc jego umięśniony tors. Uśmiechnąłem się i zacząłem całować jego szyję co jakiś czas podgryzając jej skórę.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:18 am

- M-może trochę
Szepnąl cicho wzdychając zadowlony czując takie ciepłe usta na swojej szyji, Palcami zaczął ściskać sutki Diego przez koszulkę ,spoglądał na chłopaka spod przymrużonych oczu.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Diego

Diego


Liczba postów : 197
Join date : 27/03/2013

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:23 am

Uśmiechnąłem się łobuzersko i zrobiłem mu malinkę na szyi w najbardziej widocznym miejscu by w szkole każdy móg zobaczyć jak nasz kochany Tsu się bawi. Parsknąłem śmiechem i polizałem swoje dzieło. Całując jego obojczyki. Dłońmi gładziłem jego mięśnie brzucha jak i rozbudowaną klatkę piersiową palcami bawiąc się jego sutkami.
-Trochę?
Wymruczałem samemu cicho pojękując z zadowolenia.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:28 am

- Może trochę więcej niż troche
szepnał i wsunąl ręce pod koszulkę Diego , zacząl sciskac i drażnic jeo sutki. Westchnął cicho czując,że chłopak robi mu malinke na szyji. Otworzył oczy spoglądając na Diego.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Sponsored content





Pokój nr 2. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 2.
Powrót do góry 
Strona 3 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
»  Pokój nr 4.
» Pokój nr.5
» Pokój nr. 7
» Pokój nr 3.
»  Pokój nr 2.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Drugie Piętro-
Skocz do: