Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 1.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 8:19 pm

- To niby czego się z nich nauczyłeś? - mruknąłem pod nosem.
Po chwili przestałem jednak narzekać, bo zrobiło mi się naprawdę przyjemnie - mógłbym tak leżeć bez końca.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 8:58 pm

- W-wolisz nie wiedzieć czego. - Odpowiedziałem szybko.
Po kilkunastu minutach masażu nie czułem już rąk, haha.
- Rukkun... - Jęknąłem przeciągając "n". - Ruuu-kun, ręce mi zaraz odpadną. - wyjęczałem, po czym położyłem się na nim i zacząłem mruczeć, chyba ze zmęczenia.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:04 pm

Chyba prawie się zdrzemnąłem przez ten cały masaż, bo kiedy Kyo się odezwał, przez chwilę wydawało mi się, że jego głos dochodzi ze znacznej odległości. Dopiero kiedy się na mnie położył, mniej więcej dotarło do mnie, o co chodzi.
- Mmm, tak też jest przyjemnie - szepnąłem, starając się za bardzo nie ruszać, po czym dodałem: - Dziękuję, to był naprawdę dobry masaż. Może teraz ty masz jakieś życzenia? - zapytałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:11 pm

Przytuliłem się do niego. - Przyjemnie? Mmm, no w sumie...~ - mruknąłem.
Taaak, taka pozycja może nie wyglądała, ale była wygodna.
- Ależ proszę. Ja? Hmm... - Zastanawiałem się przez dłuższą chwilę. - Nie, ja jakoś niczego nie potrzebuję. - uśmiechnąłem się jakby sam do siebie. - Ale dzięki, że pytasz. - dodałem.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:25 pm

- Jesteś pewien? Bo jeśli masz zamiar długo tak leżeć, to pewnie mnie udusisz - roześmiałem się, przekręcając nieco głowę, choć i tak nie mogłem przecież zobaczyć twarzy Kyo zbyt dobrze. - Chyba że właśnie o to ci chodzi.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:31 pm

- Pofuu, jestem aż tak ciężki? - zaśmiałem się cicho. - Dobra, to już złażę~
Sturlałem się z Reubena, aby chwilę później wylądować obok niego.
- Lepiej? - uśmiechnąłem się do niego.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:32 pm

- Przecież nie powiedziałem, że masz zejść już teraz. - Przyciągnąłem go do siebie i cmoknąłem w nos. - Po prostu obawiałem się o swoje życie - dodałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 9:38 pm

- Ale ja zszedłem, za późno. - zaśmiałem się.
Zrobiłem się czerwony, kiedy pocałował mnie w nos. No a to w sumie nic takiego.
- Twoje życie powiadasz? To uważaj bo przy mnie łatwo je stracić. - roześmiałem się niczym Kira, ale po chwili przestałem i zachichotałem w bardziej normalny sposób.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 8:08 pm

- Stracić? Czy powinienem zacząć się bać? - Spojrzałem na niego nieco zdziwiony, szczególnie słysząc ten niepokojący śmiech. - Zamordujesz mnie we śnie czy coś? Może powinienem najpierw spisać testament? Albo przywiązać ci ręce do łóżka? - zastanawiałem się na głos.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 9:01 pm

- Oj, żartowałem, nie ma się czego bać. - uśmiechnąłem się. - Chociaż ostatnia opcja brzmi ciekawie... He~hee~ - zamyśliłem się...
Po chwili uświadomiłem sobie co powiedziałem.
- Wwwww, to znaczy nieee, nie, ja nic takiego nie powiedziałem, zapomnij o tym. - mówiłem szybko i niewyraźnie. Chwilę później wydałem z siebie głośny jęk - Kyon no baaaaaaaaaka... - jęczałem w kółko.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 9:25 pm

Widząc jego zakłopotanie, uśmiechnąłem się przebiegle i wstałem z łóżka, rozglądając się po pokoju.
- Co by się nadało? - zapytałem cicho same siebie, grzebiąc w szafce przy biurku - wcześniej włożyłem tam masę niepotrzebnych rzeczy, które dziadek uznał za niezbędne. Nagle coś przykuło mój wzrok. - Ach - z moich ust wydobyło się zdziwione westchnienie.
Wróciłem do Kyo, pokazują mu czarny krawat.
- Jak ci się podoba? - zapytałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 9:35 pm

Kiedy wstał z łóżka przyglądałem mu się uważnie.
W końcu Ru-kun wrócił do mnie... Z krawatem w ręce. Wzdrygnąłem się na ten widok.
- Nie bierz wszystkich słów na poważnie... - powiedziałem cicho. Może on tylko sobie żartuje? Chociaż to na prawdę ciekawe brzmiało. A co, jeśli przywiąże mnie i sobie pójdzie..?
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 1:07 pm

- Nie? A dlaczego nie? - zapytałem z uśmiechem, wracając na łóżko. Pochyliłem się nad Kyo, całując go powoli, żeby się trochę rozluźnił - gdyby czytał te swoje mangi uważniej, wiedziałby, że najlepszym sposobem na wyswobodzenie się z więzów jest napięcie mięśni w momencie wiązania - ależ byłem przebiegły. Przebiegłem dłonią w dół jego brzucha, po czym złapałem prawą rękę; po chwili miałem kontrolę nad obiema, więc oderwałem się od Kyo, żeby zakończyć swoją pracę - przywiązałem jego ręce do wezgłowia łóżka i uśmiechnąłem się zadowolony.
- I co teraz?
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 1:31 pm

- Dlatego ż... - urwałem, bo Reuben pochylił się nade mną i pocałował mnie, co uniemożliwiło mi mówienie. Rozluźniłem się prawie całkowicie. W końcu złapał obie moje ręce i... Przywiązał mnie do łóżka.
- Co teraz? Ty powinieneś wiedzieć lepiej, ja nie mogę nic zrobić. - mruknąłem pod nosem.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 8:47 pm

- Jak zawsze muszę wszystko robić sam? - udałem niezadowolenie. - Może powinienem sam dać się przywiązać, żebyś chociaż raz to ty mógł zając się mną? - pomyślałem na głos, choć w rzeczywistości miałem już dość konkretne plany.
Oblizałem usta, siadając wygodnie i patrząc na Kyo. Zastanawiając się, od czego zacząć, prawie nieświadomie wodziłem ręką po jego torsie.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 8:57 pm

- Na to wygląda~ - mruknąłem. - Może kiedyś~ - puściłem mu oczko.
Patrzyłem na niego uważnie. Oblizał usta, a chwilę później zastanawiał się nad czymś ręką wodząc po moim torsie. Zacząłem mruczeć. Mmm, to takie przyjemne. Czułem się całkowicie bezbronny, i taki byłem
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:07 pm

Zatrzymałem dłoń i ścisnąłem jego sutek, po czym pochyliłem się i zacząłem go całować. Związanie Kyo rąk miało ten plus, że nie będzie mógł się za bardzo przeciwstawić moim pomysłom, no chyba że postanowi mnie kopnąć.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:10 pm

- Ałć, to trochę bolało, wiesz? - jęknąłem. Zacząłem głęboko oddychać, a moje serce przyspieszyło. Ugh, czemu ja zawsze tak szybko reaguję? Moja twarz najwyraźniej nabierała czerwonego koloru, bo poczułem lekkie pieczenie na policzkach.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:13 pm

- Nieeee, znowu się rumienisz? - zapytałem, odrywając się od niego na chwilę. - Nigdy ci nie przejdzie? Wiesz, rozumiem, że jestem taki boski i w ogóle, ale ile można? - roześmiałem się, układając się nad nim wygodniej. Oparłem ręce na łokciach po obu stronach jego głowy i spojrzałem mu w oczy.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:18 pm

- Tak, znowu, nigdy mi to nie przejdzie. - odpowiedziałem trochę nerwowo. - Przepraszam nooo... - jęknąłem. Czułem się jeszcze bardziej niepewnie będąc związanym. O wiele bardziej niepewnie...
- Emm... Co ty robisz..? - mruknąłem cicho, kiedy spojrzał mi w oczy.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:24 pm

- Na razie nie za bardzo wiem... - odparłem szczerze. - Ale pewnie zaraz coś wymyślę. Jak dotąd moje pomysły chyba cię nie zawiodły?
Ugryzłem go lekko w ucho, po czym wyszeptałem:
- Chciałbyś się ostrzej zabawić?
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:29 pm

- Hm, nie, raczej mnie nie zawiodły. - zaśmiałem się cicho.
Próbowałem ułożyć się w trochę wygodniejszej pozycji, bo prawdę mówiąc ramiona zaczęły mnie boleć. Kiedy Ru-kun ugryzł mnie w ucho i wyszeptał to zdanie zawiesiłem się.
- O-o-o-o-o-ostrzej? Z-z-zabawić? - moje serce zaczęło walić jak oszalałe, a oddech przyspieszył, do tego zrobiłem się jeszcze bardziej czerwony. - ... Dlaczego nie..? - powiedziałem na prawdę cicho, jednak tak, aby mógł mnie usłyszeć.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 8:59 pm

Kiedy usłyszałem jak ledwie dosłyszalnie się zgadza, uśmiechnąłem się triumfalnie. Moja dłoń niespiesznie powędrowała do jego nóg, rozchylając je. Boże, jak dawno nikogo nie miałem - dopiero teraz to sobie uświadomiłem.
- Jak chciałbyś to zrobić? - szepnąłem znowu, wpijając się w jego szyję. - Masz jakieś życzenia?
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 9:05 pm

Nie potrafiłem wyrównać oddechu. Eeeehm, nienawidzę siebie.
Gdy rozchylił moje nogi poczułem się trochę słabo. Najprawdopodobniej się bałem, chociaż sam już nie wiem...
- J-jak..? - Boże, dlaczego on zadaje takie pytania? - Mmmm... Wybacz, mam pustkę w głowie. - odpowiedziałem niepewnie.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 9:16 pm

- Tylko się nie denerwuj - starałem się go jakoś uspokoić, słysząc niepewność w głosie. - Wszystko będzie dobrze, a nawet lepiej, bo przyjemnie - uśmiechnąłem się.
Odsunąłem się od niego na chwilę, korzystając z ostatniej prawdopodobnie chwili, kiedy krew miałem nadal w mózgu, a nie innych częściach ciała i wyciągnąłem z szuflady w szafce nocnej coś, co na pierwszy rzut oka mogło udawać tubkę pasty do zębów, ale z pewnością nią nie było. Odłożyłem ją na razie na pościel, po czym całą uwagę przeniosłem na Kyo. Pochyliłem się nad nim, po czym zacząłem zachłannie całować jego szyję.
- Spodoba ci się - wydyszałem.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Sponsored content





Pokój nr 1. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 1.
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Pokój nr 4.
» Pokój nr.5
»  Pokój nr 3.
» Pokój nr 6.
» Pokój nr. 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Trzecie Piętro-
Skocz do: