Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 4.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Mar 24, 2013 2:10 pm

Pokój nie jest duży, ale też nie specjalnie mały- w sam raz by zmieściły się w nim dwie osoby. Wnętrze pomieszczenia jest zaaranżowane w stonowanych barwach . Dominują tu głównie biele i brązy z ewentualną domieszką czerni. Jasne barwy ścian i paneli świetnie komponują się z czekoladowym odcieniem drewna, z którego zrobione są meble takie jak.: łóżka, półki czy biurka. Wchodząc do pokoju w progu przywita was wielki, puszysty i przyjemny w dotyku ciemnobrązowy dywan, który świetnie prezentuje się na tle paneli w odcieniu ecru. Ściany są w podobnej barwie z brązowymi elementami dekoracyjnymi obok, których naprzeciw siebie znajdują się dwa łóżka. Przestrzeń pomiędzy nimi dzieli wielkie okno z parapetem wyłożonym miękkimi poduszkami w odcieniach od bieli przez beże do brązu. W pokoju również znajdują się dwa biurka jak i dwie szafy gdzie każdy ze współlokatorów może poukładać swoje rzeczy bez żadnych sprzeczek czy kłótni o brak miejsca.

~ Belphegor Drei
~ Kat de Nox


Ostatnio zmieniony przez Tsuna dnia Pią Kwi 12, 2013 3:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 6:40 pm

Wniósł na górę swoje rzeczy, nie miał ich dużo i sam słaby nie był więc problem z wniesieniem ich nie było. Wyja kartkę z tylnej kieszeni spodni i jeszcze raz sprawdził numer pokoju. Staną pod właściwymi drzwiami, otworzył je i wszedł do środka. Rozejrzal się po pokoju i uśmiechnął się lekko. Odstawil bagaże na bok po czym padł na łóżko z twarzą w poduszkę. Uśmiechał się lekko jak głupi, już nie mógł się doczekać aż pozna kogoś nowego. Po paru minutach podniósł się z cichym westchnieniem, zabrał się za rozpakowywanie swoich rzeczy. Po pół godzinie zabrał telefon i słuchawki, po czym wyszedł z pokoju z zamiarem rozejrzenia się po okolicy i samej szkole.
Powrót do góry Go down
Kat de Nox

Kat de Nox


Liczba postów : 5
Join date : 10/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 8:53 am

(us. Pisz ''z/t'' gdy gdzieś leziesz -.-)

Zadowolony z życia szedłem przed siebie rozglądając się na boki w poszukiwaniu swojego pokoju. Poprawiłem czerwoną torbę przewieszoną przez ramię i uśmiechnąłem się szeroko widząc drzwi z cyferką 4. Nie mogąc się doczekać w podskokach podbiegłem do drzwi, chwyciłem za klamkę i bez ostrzeżenia wparadowałem do środka.
-Halo? Jest tu kto?
Stanąłem na środku i rozejrzałem się dookoła. Czyjeś rzeczy już tu były co oznaczało, że mam współlokatora. Położyłem torbę na wolnym łóżku i podszedłem do okna wyglądając przez nie na podwórko.
Pusto.
Westchnąłem ciężko, a z moich ust zniknął codzienny uśmieszek.
-Nie lubię zostawać sam.
Mruknąłem sam do siebie podchodząc do torby i wyjmując z niej swoje rzeczy. Wypakowałem swoje ubrania i skrzywiłem się nieco widząc, że wszystko jest pogniecione. Zrezygnowany westchnąłem i normalnie je pochowałem..nie chce mi się teraz prasować.
Gdy skończyłem opróżniać torbę schowałem ją na dół do szafy i rozejrzałem się po pokoju. Smutno tu trochę. Mało kolorowo. Uśmiechnąłem się i nie wiedząc co ze sobą zrobić przysiadłem na swoim łóżku patrząc się zaciekawiony na rzeczy mojego współlokatora.
-Ciekawe jaki on jest...
Powiedziałem cicho sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:21 pm

Gdy wreszcie znalazł schody które doprowadził go na trzecie piętro niemal skakał z radości. Co z tego że przez 5 minut kręcił się po budynku nie wiedząc gdzie ma iść. Wszedł do pokoju i podszedł do szafy. Wyją torbę treningową i położył ją na łóżku. Dopiero teraz zauważył chłopaka na drugim łóżku. Uśmiechał się do niego.
- Hej jestem Belphegor ale mów mi Bel, ty pewnie jesteś moim współlokatorem, miło mi poznać -Wyciągnął dłoń w jego kierunku. Już się bał że będzie sam w pokoju, a tu taka miła niespodzianka. Wrócił do szafy i znalazł swoje ukochane luźne, szare spodnie dresowe i czarną, obcisłą koszulkę.
-W jakiej jesteś klasie?- zerknął na niego z powrotem gdy spakował już wszystkie potrzebne mu rzeczy.
Powrót do góry Go down
Kat de Nox

Kat de Nox


Liczba postów : 5
Join date : 10/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:44 pm

Siedziałem tak jeszcze dłuższą chwilę gdy nagle ktoś wpadł do pokoju. Spojrzałem na nowego i uśmiechnąłem się do niego. Podniosłem się z łóżka i podszedłem do swojego współlokatora wyciągając przed siebie łapkę.
-Miło mi Bel, jestem Kat..dla przyjaciół Dee'z.
Uśmiechnąłem się szeroko i spojrzałem co on robi.. Zerknąłem na niego kiedy zadał mi pytanie i zamyśliłem się chwilę nad odpowiedzią...geniusz nie wie do jakiej klasy chodzi...brawo dla mnie. Westchnąłem cicho próbując sobie przypomnieć.......Mam!
-Do klas informatycznej..a ty ?
Spytałem ciekaw, drapiąc się po głowie czując się dość niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:49 pm

-ja do sportowej -uśmiechnął się- właśnie idę na sale trochę poćwiczyć - Przyjrzał się mu dokładnie. Czy w tej szkole są sami przystojni faceci?! I weź tu skup się człowieku na jednym. Powiesił torbę na ramieniu. Podszedł do drzwi i nagle się zatrzymał. Obrócił się przez ramie.
-wiesz może gdzie jest jakaś sala gimnastyczna czy coś w ten deseń? -podrapał się zakłopotany po karu.
Powrót do góry Go down
Kat de Nox

Kat de Nox


Liczba postów : 5
Join date : 10/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:53 pm

Spojrzałem na niego i uśmiechnąłem się zakłopotany.
-Nie, nie wiem. Przed chwilą przybyłem i jeszcze nie miałem okazji pozwiedzać.
Powiedziałem cicho, ale tak by usłyszał, nie przestając się przy tym uśmiechać.. no co ja na to poradzę? Taka już moja natura..
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:56 pm

-no kurde -jęknął załamany- ja też niedawno przyjechałem i nie wiem gdzie co jest -oparł się plecami o ścianę. Westchnął ciężko -dobra może jakoś sobie poradzę -mruknął cicho - dobra to do zobaczenia później, jak by co wiesz gdzie mnie szukać -uśmiechnął się i wyszedł z pokoju.



z/t
Powrót do góry Go down
Kat de Nox

Kat de Nox


Liczba postów : 5
Join date : 10/04/2013

Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 12:50 pm

rzytaknąłem z uśmiechem na ustach na jego słowa i wróciłem się na łóżko. Wyciągnąłem z kieszeni telefon i położyłem się na plecach w poprzek łóżka tak, że nogi miałem na ścianie, a głowa bezwładnie zwisała mi w dół. Spojrzałem na wyświetlacz i widząc sms'a od byłego, zdenerwowany wysłałem mu kilka przekleństw. Odrzuciłem telefon na drugi koniec mebla i westchnąłem ciężko leżąc w tej pozycji jeszcze jakiś czas.

~*~

Znudzony nie zmieniałem pozycji do póki Bel nie wrócił spowrotem. Uśmiechnąłem się i pomachałem mu...chociaż nie wiem czy mnie zauważył, bo tylko wziął swoje rzeczy i znów wyszedł....i znów wrócił....i po raz kolejny wyszedł. Westchnąłem ciężko i sturlałem się z łóżka podchodząc do parapetu wyłożonego poduchami. Wyjrzałem za okno spoglądając czy ktoś jest na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 4. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 4.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Pokój nr 4.
» Pokój nr.5
»  Pokój nr 3.
» Pokój nr 6.
» Pokój nr. 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Trzecie Piętro-
Skocz do: