Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~~Kuchnia~~

Go down 
+3
Kyon
Reuben
Tsuna
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:22 pm

- Nie, nie mam nokogo a ty ?
Odpowiedział algodnie i usiadł na blacie, w sumie mu się nudziło a z tymchłopakiem może sobie pogadać. Spojrzał na niego jak pije sok i uśmiechnąl się pod nosem poprawiając okulary.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:25 pm

-ją również jestem wolny- mruknął i odstawil szklankę na bok. Stanął przed nauczycielem z lekkim uśmiechem i oparł się na jednej ręce o blat- nie rozumiem, jak ktoś tak przystojny może być sam, w głowie mi się to nie mieści- uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:29 pm

Kiedy chłopak się do niego przysunąl spojrzał na niego łagodnym wzrokiem.
- Może dlatego ,że nie lubie obecności innych ? Albo siedze gdzieś sam, wtedy sobie raczej nikogo nie znajde
Na jego ustach pojawił się delikatny usmiech kiedy w jego głowie pojawił się obraz lasu, pusta przestrzeń bez nikogo tylko on i przyroda.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:33 pm

-nie odczuwa pan potrzeby aby kogoś dotknął pocałować albo by ktoś pana dotknął. Człowiek jest istotą stanął potrzebuje kontaktu z innymi. Nigdy nie był pan sfrustrowany seksualnie- Mężczyzna coraz bardziej go interesował.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:35 pm

- A wiesz ,że nie ? Nigdy nie byłem zakochay tak naprawdę więc nie odczuwam takiej potrzeby.
Powiedział algodnie do chłopaka nadal uśmiechajac się kącikiem ust do niego.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:39 pm

- naprawdę mnie pan zadziwia. Ale nie mogę uwierzyć że nigdy pan się nie zakochał, musiał być ktoś kto pana pociągał -spojrzał mu w oczy z lekkim uśmiechem. Chciał poznać go jednak nie wpadł na pomysł że mężczyzna może nie chcieć jego towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:40 pm

- Nie zdażyło mi się jeszcze bym się zakochał lub zauroczył, choć w tej szkole możesię wszystko wydarzyć, nie sądzisz ?
Spytał lagodnie posyłajac chlopakowi delikatny i łagodny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:43 pm

-w męskiej szkole i to z takim wyglądem może mieć pan kolejkę wielbicieli. I już teraz mogę powiedzieć że będę pierwszy w kolejce -uśmiechnął się szerzej i przesunął się o kawałek
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:44 pm

- Pierwszy ? To znaczy ,że ci się podobam ?
Powiedział dośc mocno zdziwiony słowami chłopaka i podniósl brew jedną do góry spoglądajac na chłopaka, nawet nie zauważyl kiedy ten się do niego przysunął.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:48 pm

-pan naprawdę tego nie zauważył -zdziwił się mocno. Przecież zawsze okazywał o co mu chodzi- jest pan bardzo przystojny i interesujący, oczywiście że mnie pan zainteresował. Aż żałuję że nie jestem w klasie informatycznej, mógł bym wtedy częściej widzieć profesora- westchnął- jednak jeśli panu to przeszkadza mogę się wycofać -cofnął się o krok.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:50 pm

- nie przesadzaj Bel aż taki przystojny nie jestem.
Odpowiedział lagodnie do niego.
--Wycofać ? Zawsze można oczy nacieszył ładnym ciałem jakby nie było
Zaśmiał się cicho i usta zakrył jedną dłonią.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:57 pm

-pan tak uważa, dla mnie jest pan bardzo przystojny- mruknął- chodziło mi raczej wycofanie się czyli nie probowanie pana poderwać, sam tego nie lubie wolę konkretne podejscia. Więc jeśli woli pan samotnie od ciepła kogoś innego mogę wyjść.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:00 pm

Westchnął i oparłsię wygodnie i szafki z tyłu i przymknał oczy.
= Możesz zostać naprawdę twoja obecność mi nie przeszkadza. a jakbyś chciał mnie poderwać to powodzenia ,ale jestem uparty jak osioł niektórych sprawach i nie słucham sięczęsto ludzi co do mnie mówią .
Odpowiedział łągodnie i otworzył oczy by zobaczyć reakcje chlopaka.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:06 pm

Uśmiechnął się. Cieszył się że nie kazał mu spadać.
-dobra to teraz trzeba będzie się postarać- sam nie wierzył że kiedyś to on będzie sie o kogoś starał -hmm tak naprawdę nie wiem od czego zacząć, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji- podrapal się zakłopotany po karku.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:08 pm

- Staraj się staraj może ci się uda
Powiedział rozbawiony widząc jak drapie się po karku.
- to widze,że przeważnie to za toba lataja a nie odwrotnie
Usmiechnąl się szerzej do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:13 pm

-dokładnie, nigdy nie starałem się o nikogo. Wystarczy że przypomnę sobie co robili by mnie poderwać - oparł się o blat obok nauczyciela i myślał intensywnie- może powinienem zrobić dla pana czekoladki? Albo zaproponować wspólną naukę?
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:15 pm

- No to teraz masz problem.
Powiedział rozbawiony . Zignorował tekst o czekoladkach jednak zainteresował się nauką.
- Ty cchesz mnie uczyć ?
Spytał zdziwiony po chwili wybuchnał smiechem i przytrzymał sięrękoma blatu by nie spaśc. zakryl usta ręką chichocząc pod nosem.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:21 pm

-no dziękuje bardzo - burknal nadymajac policzki- mógł bym pana nauczyć samoobrony. W tym jestem dobry -mruknął lekko poddenerwowany. Wiedział że to było głupie ale nie miał żadnych pomysłów, nie jego wina że nie miał umiejętności pokrywania.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:22 pm

- Oj przepraszam nie chciałem cię obrazić
Powiedział rozbawiony,kiedy usłyszał temat samoobrony spojrzał na chlopaka.
- Samoobrona by mi się przydała nie ma co
Palcem popukał się w brodę rozmyślajac nad czymś.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:26 pm

Spojrzał na niego.
-naprawdę chciał by się pan uczyć. Ją nie mam nic przeciwko, jednak jeśli robi pan to by nie było mi smutno to chyba nie będzie zbyt potrzebne - był jakiś bardziej pesymistycznie nastawiony niż zwykle, może był zmęczony podróżą.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:29 pm

Spojrzał na chlopaka lekko marszcząc brwi.
- Jesteś bardzo przystojny Bel a ja chciałbym sie nauczyc samoobrony by mieć się przed kim bronić w razie potrzeby. Ale sięnie smuć na pewno kogoś znajdziesz odpowiediego dla siebie.
Powiedział łągodnie i wyciągnał ręke głaskając delikatnie włosy chłopaka, uśmiechnął się kącikiem ust.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:38 pm

Mruknął cicho gdy poglaskal go po głowie.
-takim razie jak pan chce i jest tu sala gimnastyczna, możemy iść i pocwiczyc. Jaka jest pana decyzja?- spojrzał na niego pytająco.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:40 pm

- Możemy iśc na sale gimnastyczną
powiedział lagodnie i i zszedłz blatu ,stanąl tyłem do chłopaka jakieś dwa kroki i otrzepał swój jędrny tyłek z niewidocznego pyłu.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 3:22 pm

Uśmiechnął się lekko. Nigdy jeszcze nikogo nie uczyła ale miał nadzieje że pójdzie mu dobrze. Zerknął raz na pośladki nauczyciele i mruknął cicho.
-mam nadzieje że wiem pan gdzie ona jest, bo ja nie mam zielonego pojęcia- zaśmiał się, zajrzał jeszcze do lodówki i szafki. Znalazł butelkę wody.
-naprawdę może się przydać.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 4:09 pm

- Sala wiem gdzie jest...mniej więcej
Zaśmiał się nerwowo i zerknął za siebie widząc butelkę wody w ręku chłopaka uśmiechnął się.
- Faktycznie może się przydać. To chodźmy.
Uśmiechnął się i zrobił krok w przód jednak czekając na Bel'a.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~Kuchnia~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~~Kuchnia~~
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Parter-
Skocz do: