Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~~Kuchnia~~

Go down 
+3
Kyon
Reuben
Tsuna
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 6:17 pm

Oparłem się o Kyo, pozwalając mu położyć głowę na moim ramieniu. Czułem się tym wszystkim dziwnie zmęczony, ale jednocześnie zadowolony. Przynajmniej do czasu, kiedy zobaczyłem w oczach Kyo łzy.
- O Boże, Kyon, coś się stało? - przestraszyłem się. - Ja... Nie chciałem, proszę, nie płacz... Myślałem, że ci się spodoba... - Język zaczął mi się plątać, kiedy starałem się zrozumieć, co zrobiłem nie tak.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 6:22 pm

- Ehehe, nie, nic się nie stało. - powiedziałem sapiąc. - Najwyraźniej podświadomie reaguję na takie rzeczy w dosyć dziwny sposób. - oddychałem głęboko. - No i było trochę za szybko. - Pocałowałem go w policzek. - Dobrze myślałeś. - Uśmiechnąłem się kącikami ust. Chwilę później prawie bezwładnie opadłem na Reubena. Nie miałem na nic siły.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 6:30 pm

- Przepraszam, zupełnie zapomniałem, że ty... nie masz doświadczenia - powiedziałem cicho, całując go w czoło.
Kiedy bezwładnie na mnie opadł, trochę się przestraszyłem.
- Zaniosę cię do łazienki, dobrze? Musimy się umyć, no i ubrania nadają się do prania. A potem położysz się do łóżka i będziesz odpoczywał, jasne? - uśmiechnąłem się lekko, po czym chwyciłem Kyo w ramiona i wyniosłem go z kuchni.

[z.t.]
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:35 pm

Znalezienie Kuchni nie było trudne, standardowo była na parterze gdzieś z boku,gdzie każdy uczeń i nauczyciel może zniego spokojnie skorzystać. Aki wszedl wolnym krokiem do pomieszczenia rozglądając się dookoła, westchnął czując,że w brzuchu mu burczy, wyciągnął patelnię ,masło,jajka oraz inne produkty potrzebne do jajecznicy. Po około pięciu minutach jajka były gotowe a po chwili już piekły się na patelni. Kiedy wszystko było gotowe Aki polozyl gotową jajecznicę na talerz, wyjął również bułkę no i widelec oczywiście.
- Smacznego
Powiedział do siebie i po chwili zaczał jeść robioną przez siebie śniadanie.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 5:01 pm

Chodził po korytarzach starając się zapamiętać gdzie co się miej więcej znajduje. Znając jego orientacje w terenie zgubi się parę razy. Otworzył jedne drzwi i wszedł do środka. Rozejrzał się po ładnej kuchni po czym zauważył mężczyznę. Nie wyglądał mu na ucznia więc pewnie był to jeden z nauczycieli. Uśmiechnął się do niego lekko -dzień dobry i smacznego - podszedł do lodówki mając nadzieje że znajdzie coś zimnego do picia.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 6:09 am

SLyszac slowa 'smacznego' obrocil glowe w strone slyszanego glosu,widzac chlopaka prawdopodobnie ucznia, usmiechnal sie pod nosem.
- dziekuje
Powiedzial lagodnie po chwili skonczyl sniadanie, wstal i podszedl do zlewu by po sobie pozmywac.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 3:59 pm

Znalazł wreszcie sok pomarańczowy, wziął karton i zamknął lodówkę. Szukał przez chwilę szklanki, gdy wreszcie ją znalazł, nalal do niej soku. Oparł się o blat i znad szklanki zmierzył mężczyznę wzrokiem. Uśmiechnął się lekko widząc że jest całkiem przystojny.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:04 pm

- Jesteś uczniem ?
Spytał od tak zaceikawiony, wycierajac patelnie oraz swój talerz. Po chwili odłożyłwszystko na miejsce i spojrzał na chłopaka poprawiając swoje okulary.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:14 pm

-zgadza się. Jestem w klasie sportowej -uśmiechnął się i odstawil szklankę na blat - a zgaduje że pan jest nauczycielem - zmruzyl lekko oczy. Olal telefon wibrujacy w jego kieszeni, przystojny okaz przed nim był bardziej interesujący
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:19 pm

- Zgadza suę ucze Informatyki
Powiedział łagodnie do chłopaka, uśmiechnąl siękacikiem ust i odłożył ściereczke na miejsce. Odkładajac ściereczke musiał się odwrócić tyłem pokazując calkiem jędrne pośladki .
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:22 pm

-dobrze że nie fizyki bo by mnie pan nie polubił- zasmial się dzwiecznie. Gdy tylko się odwrócił jego wzrok spoczął na jego posladkach. Mimowolnie oblizal się na ich widok. Szybko się jednak ogarnął by mężczyzna nie zauważył jak się gapi.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:26 pm

- Na szczęście nie lubie Fizyki więc nie musisz się martiwć
Stwierdził łagodnie odwracajac sie przodem do chłopaka.
- Zwą cię jakoś ?
Spytał łagodnieprzyglądając sie chłopakowi.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:30 pm

-fizyka jest straszna, nie rozumiem jak ktoś może ją lubić -skrzywil się lekko- a nazywam się Belphegor ale niech pan mówi mi Bel, jest owiele krócej- zasmial się, sięgnął po szklankę i upił z niej znowu -a pan jak się nazywa i jak mam się do pana zwracać?
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:33 pm

- zgodze się z toba w kwesji fizyki.
Stwierdził łagodnie.
- Bel jakże urocze zdrobnienie
Powiedział uśmiechajc sie lagodniei prawą ręka poprawił swoje okulary.
- Ja jestem Aki i mozesz mi mówić 'prosze pana' albo 'panie profesorze' bo po imieniu to raczej nie wypada mówic uczniowi.
Oznajmił lagodnie opierajać się biodrem o blat .
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:36 pm

-Lepsze Bel niż Beluś jak niektórzy próbowali do mnie mówić. Jednak zapomnieli że trenuje taekwondo i trochę się pobijali -zachichotal cicho na wspomnienie paru osilkow którzy próbowali z niego kpic.
-nawet nie miałem takiego zamiaru panie profesorze -uśmiechnął się czująco.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:39 pm

- Znasz sztuki walki ? jak miło możesz sie sam obronic to dośc nie spotykane
Powiedział algodnie i uśimechnął się lekko do chłopaka,skrzyżował ręce na piersi.
- Miejmy nadzieje. Znasz szkołe ?
Spytał zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:42 pm

-znam i to całkiem nieźle, bardzo się przydaje jak ktoś bywa nachalny- westchnął- jako tako, dopiero co przyjechałem tu a szkoły zauważyłem tyle co od mojego pokoju tutaj, więc nie jest tego za dużo -podrapal się po karku lekko zakłopotany.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:44 pm

Kiedy usłyszał,że chlopak wie tyle co i on westchnal.
- Sam niewiele więcej wiem ,bo przyszedłem z swojego pokoju tutaj.
Palcem jednym podrapał się po policzku lekkoz zakłopotany.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:56 pm

-ale pan się pewnie nie zgubi, ja przy moim szczęściu tak- westchnął cierpiezniczo. Ta szkoła była dość spora a jego orientacja w terenie fatalna, pewnie będzie się spoznial na lekcję bo się zgubi.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:00 pm

- Bez przesady moja orientacja w terenietez wystrzałowa nie jest
Zaśmiał się cicho i spojrzał na chłopaka łagodnym wzrokiem.
- Ale mam nadzieję,że się nie bedziesz spóźniał na moje zajęcie.
Posłał mu uśmiech.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:04 pm

-do pana napewno będę na czas, nie musi się pan martwić -zasmial się cicho. Będzie na czas by przez całą lekcję móc się na niego patrzec - przepraszam za takie pytanie, ale jakiej pan jest orientacji?- przechylił lekko głowę i patrzył na niego wyczekujaco.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:05 pm

- No ja mam nadzieję
Powiedział łagodnie, na jego pytanie przewrócił oczami.
- A jak myślisz...Bel ?
Powiedział algodnie lecz imię chłopaka dodał po chwili milczenia chcąc okazać nieco kultury.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:09 pm

-no właśnie nie wiem dlatego się pytam, poza tym nie chce wrazie czego obrażać pana profesora swoimi podejrzeniami.
Spojrzał mu twardo w oczy. Nigdy nie mówił o czymś nie mając 100% pewności że to prawda, a jego bezpośredniość często mu pomagała w upewnianiu się.
Powrót do góry Go down
Aki.

Aki.


Liczba postów : 206
Join date : 01/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:14 pm

- Jestem Homoseksualny
Odpowiedział łagodnie z delikatnym usmiechem a ustach.
- A ty jesteś ...?
Spytał zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:20 pm

-tak samo- uśmiechnął się kocio. Naprawdę miał farta. Siagnal po szklankę i upił z niej.
-a ma pan kogoś? -jego ciekawość doprowadzi go kiedyś do piekła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~Kuchnia~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Kuchnia~~   ~~Kuchnia~~ - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~~Kuchnia~~
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Parter-
Skocz do: