Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kat de Nox

Kat de Nox


Liczba postów : 5
Join date : 10/04/2013

Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^ Empty
PisanieTemat: Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^   Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^ I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 7:56 pm

Imię: Kat
Nazwisko: de Nox
Data urodzenia: 18 grudnia.
Znak zodiaku: Strzelec.
Wiek: 17 lat.
Uczeń/nauczyciel: Uczeń.
Klasa: Informatyczna.
Status: Wolny.
Uke/seme/seke/ume: Ume.
Wygląd: Kat mierzy sobie 173cm wzrostu, jest dość dobrze zbudowanym, niebieskookim blondynem. Jego jasne kosmyki miejscami sięgają mu ramion, a inne natomiast z kolei przysłaniają jego bladoniebieskie oczy. Chłopak pogodny- nosi się raczej na kolorowo. Nie przepada za czernią aczkolwiek gdy jest taki przymus bez żadnego "ale" ulega i ubiera niechciane ubranie.
Charakter: Dee'z jest raczej miłym i wesołym chłopaczkiem z ADHD 24 godziny na dobę. Na jego twarzy zawsze gości uśmiech. Nie lubi gdy ktoś się smuci dlategóż często się wygłupia próbując doprowadzić nawet i największego smutasa do chociażby delikatnego uniesienia kącików ust. Kat jest wiecznym optymistą jednak jedyną rzeczą, którą w sobie nienawidzi... jest łatwe zawstydzanie się. Wystarczy jeden drobny gest, a biedak płonie rumieńcem co -na jego nieszczęście- dodaje mu tylko i jedynie uroku i słodkości.
Własna historia: <brak>.
Mocne strony: Informatyka, matematyka, W-F
Słabe strony: Szwedzki, chemia, fizyka
Przyjaciele: <brak>
Rodzina: starszy brat- Draco
Ciekawostki:
Wołają na niego Dee'z
Pochodzi z Hiszpani.
Cierpi na arachnofobię, hemofobię, nyktofobię oraz heksakosjoiheksekontaheksafobię (tak właściwie nie wiadomo skąd się u niego wziął lęk przed tą liczbą o.O)
~*~ nie miał jeszcze swojegi pierwszego razu ~*~

Złoto


Ostatnio zmieniony przez Kat de Nox dnia Pią Kwi 12, 2013 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^   Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^ I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 8:03 pm

Akceptuje ^^
trzecie piętro pokoj nr.4.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rafael Jestem, Mogę już iść?
» Mogę Cię zabić?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: