Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mogę Cię zabić?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Enzo

Enzo


Liczba postów : 3
Join date : 08/06/2013

Mogę Cię zabić? Empty
PisanieTemat: Mogę Cię zabić?   Mogę Cię zabić? I_icon_minitimeSob Cze 08, 2013 8:48 am

Imię: Enzo

Nazwisko: Sevire

Data urodzenia: 16.06

Znak zodiaku: Bliźnięta.

Wiek: Zaraz 24 urodzinki...

Uczeń/nauczyciel: Nauczyciel Chemii

Klasa: Mogę się jakaś zając.

Status: Wolny

Uke/seme/seke/ume: Zdecydowanie Seme.

Wygląd: Enzo to naprawdę wysoki gość. Mierzy sobie całe dwa metry, dwa centymetry wzrostu. Wiec jak widać, lepiej mu nie podskakiwać. Posiada niesamowite, wyrzeźbione ciało. Może nie jak jakiś macho, czy paker po sterydach, ale na pewno robi naprawdę duże wrażenie. Jego oczy są tak samo czarne jak włosy, które to sięgają z tyłu, do końca karku, a z przodu opadają często na oczy. Ma kilka blizn na klatce, i brzuchu, o dziwo nie odstraszają, a wręcz dodają mu groźnego wyglądu, który tak uwielbia. Zazwyczaj chodzi w czarnych ciuchach i białym kitlu, w ustach często ma papierosa.

Charakter: Jest to osoba niezwykle cicha i opanowana. Żeby wyprowadzić go z równowagi, trzeba się naprawdę, bardzo mocno starać. Jest bardzo obiektywny, a w dodatku jest wręcz podłym realistą. Nie można go też nazwać duszą towarzystwa. Podczas lekcji jest jak diabeł. Potrafi rzucać czym popadnie i wręcz obsesyjnie wymaga przestrzegania, ustalonych przez Niego zasad. W przeciwnym razie może się to naprawdę źle skończyć, zwłaszcza, że chemia jest przedmiotem, z którym sporo osób ma problemy. No i poza lekcjami raczej nie usłyszy się Jego głosu. Ma problem z okazywaniem uczuć. Jest bardzo pomocny i potrafi być dobrym słuchaczem oraz oparciem, w końcu studiował też psychologię prawda? No właśnie. Dla kochanka? W sumie nikt nie wie jaki jest kiedy się zakocha. Nawet jak powie komuś, że go kocha, robi to z kamienną twarzą i ciężko stwierdzić, czy jest szczery czy nie. Inteligentny i niesamowicie sprytny... Co więcej? Bywa leniwy i nadmiernie porządnicki. Ciekawe cechy prawda? A pomimo lenistwa, jeśli coś zacznie, to musi to skończyć.

Własna historia: Wierzcie mi, lepiej jej nie znać, jeśli zachce sam ją opowie.

Mocne strony: Chemia, biologia, Wf.

Słabe strony: Geografia.

Przyjaciele: Brak obecnie.

Rodzina: Zmarła.

Ciekawostki:
~ Nienawidzi czekolady.
~ Często bawi się materiałami wybuchowymi.
~ Spytaj.

ZŁOTO
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Mogę Cię zabić? Empty
PisanieTemat: Re: Mogę Cię zabić?   Mogę Cię zabić? I_icon_minitimeSob Cze 08, 2013 9:24 am

Kp ładne dlatego jest Akcept

Pietro dla nauczycieli pokoj 8
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
Mogę Cię zabić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rafael Jestem, Mogę już iść?
» Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: