Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rafael Jestem, Mogę już iść?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Raffaell

Raffaell


Liczba postów : 32
Join date : 31/03/2013

Rafael Jestem, Mogę już iść? Empty
PisanieTemat: Rafael Jestem, Mogę już iść?   Rafael Jestem, Mogę już iść? I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 2:50 pm

Imię:
Rafael

Nazwisko:
Nero(ang. Black)

Data urodzenia:
17 sierpień

Znak zodiaku:
Lew

Wiek:
16

Uczeń/nauczyciel:
Uczeń

Klasa:
Informatyczna

Status:
Wolny

Uke/seme/seke/ume:
Uke

Wygląd:
Mierzący zaledwie 160 cm chłopak, nawet nie chłopak a chuchro, notoryczne wymigiwanie się od sportu robi swoje. Delikatna postura, jasna karnacja, gładka i podatna na uszkodzenia skóra, wszystkie te cechy odziedziczył po matce. Jego włosy są krótkie i koloru jasnego brązu, z grzywką nieco opadającą na oczy. Skoro już doszło do oczu, to wypadałoby wspomnieć iż są one koloru piwnego, bez jakichkolwiek emocji które można by wyczytać, można w nich dojrzeć jedynie nienawiść i obojętność. Jasne i delikatne jak cały Raf usta, podatne na pękania i lekkie krwawienia, dlatego stara się ograniczać przygryzanie warg, co niestety mu nie wychodzi.

Charakter:
Z pozoru zdawać by się mogło że to zwykły nieśmiały i małomówny chłopiec, choć tak naprawdę to zło wcielone, lecz nie każdy ma okazję się o tym przekonać. Miał od skoro problemów z policją za próbę kradzieży danych z różnych firm(nie udaną), stron internetowych, a nawet danych z poprzednich szkół. Potrafi w kilka minut przełamać podstawowe zabezpieczenia większości programów i komputerów. Raf ogranicza kontakty z innymi do minimum, żyje w przekonaniu że nie potrzebuje do szczęścia innych, sam da sobie bardzo dobrze radę. Nie ufa nikomu i u każdego wyczuwa złe intencje, czyli prościej mówiąc na kilometr można wyczuć że jest aspołeczny. Całe dnie spędza w necie, nie interesuje go już świat realny, mimo to czeka na kogoś kto zmieni jego podejście do życia.

Własna historia:
Może kiedyś

Mocne strony:
Informatyka, matematyka, chemia, j. angielski

Słabe strony:
Fizyka ;_;, inne języki obce, WF

Przyjaciele:
Uważa że nie są mu potrzebni

Rodzina:
Zdechł… umarła… Ma tylko dalszego wujka ze strony ojca który opłaca jego szkołę i rachunki za Internet.

Ciekawostki:
~Informatyką hackingiem, crackingiem i całą resztą interesuje się od kiedy skończył 11 lat.
~Na swoim koncie ma kilka włamów, kradzieży danych, ze stron szkolnych i nie tylko.. Przez co miał sporo bliższych spotkań z kuratorem, policją i dyrektorami poprzednich szkół.
~ Kiedy przenosił się do tej akademii, dyrektor poprzedniej szkoły w jego papierach wspomniał żeby mieć na niego oko, bo mógłby czasem coś wywinąć.
~Zawsze nosi ze sobą tablet, ze swoimi programami, aplikacjami i informacjami które zbiera od 12 roku życia, który jest też zawsze podłączony do neta.
~Wielbi paski(wzór na ubraniach), przypinki, kamizelki… jego szafa jest cała zapełniona przeróżnymi dodatkami.
ZŁOTO
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

Rafael Jestem, Mogę już iść? Empty
PisanieTemat: Re: Rafael Jestem, Mogę już iść?   Rafael Jestem, Mogę już iść? I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 4:03 pm

Akceptuję ^^
Piętro drugie, pokój nr 4.
Powrót do góry Go down
 
Rafael Jestem, Mogę już iść?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatą. Ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę. ^^
» Mogę Cię zabić?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: