Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 To kto chce do mnie na dywanik?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alrik

Alrik


Liczba postów : 35
Join date : 29/03/2013

To kto chce do mnie na dywanik? Empty
PisanieTemat: To kto chce do mnie na dywanik?   To kto chce do mnie na dywanik? I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 10:41 pm

Imię: Alrik
Nazwisko: Carlsson
Data urodzenia: 15 grudnia
Znak zodiaku: Koziorożec
Wiek: 26
Uczeń/nauczyciel: Dyrektor
Klasa: Naucza fizyki
Status: Wolny
Uke/seme/seke/ume: Seme
Wygląd: Pytasz o wygląd dyrektora szkoły? No skoro chcesz to ci powiem ale wiedz, że jeżeli powiesz coś nie tak wylądujesz u niego na dywaniku. Zacznijmy więc od góry Alrik mierzy sobie 190 centymetrów wzrostu. Myślisz ,ze jest wysoki ? To się mylisz są wyżsi od niego i to bardziej, ale wracając do wyglądu posiada długie włosy koloru czerni, a gdzie nie gdzie pokazują mu się jaśniejsze pasemka. Myślisz, że to wszystko o nie, mowy nie ma zjeżdżając nieco niżej ma ciemno brązowe oczy bardzo wyraziste i pewne wie czego chce od siebie i innych jego postawa mówi sama za siebie. Nieco niżej mamy mały i zgrabny nosek oraz pełne ładne usta które powalają w czasie uśmiechu. Tak naprawdę to nikt nie umarł od tego uśmiechu ale parę młodych mężczyzn mdlało na jego widok oraz uśmiech. Za dużo rozmyślań wróćmy do wyglądu jako dyrektor szkoły nosi elegancki garnitur, najczęściej jest to biała koszula, czarna marynarka, spodnie oraz krawat, lecz w swej szafie ma różne odcienie koszuli dlatego też posiada niebieską koszule jak i fioletową czy też żółtą zależy od humoru i nastroju. Jako ,że jest przystojnym mężyczną w średnim wieku jest dobrze zbudowany ma szerokie ramiona zaś brzuch ma płaski lecz pod koszulą widać mocne zarysy mięśni. Wystarczy ci tyle ? Mam nadzieje,że książki o nim nie piszesz dlatego tyle powinno ci na razie wystarczyć.
Charakter: Jest skryty, ma naturę nie do końca łatwą do odgadnięcia i przewidywalną. Jego silna osobowość każe być słownym, więc można na nim polegać. Jednak nie każdemu poświęci swoją uwagę. Jest bardzo subiektywny, rzadko próbuje postawić się na czyimś miejscu. Już jako dziecko bił rekord zdyscyplinowania i wymaga tej dyscypliny zarówno od innych, jak i od siebie samego. Pracuje w określonym celu, a nie dla przyjemności lub niespodziewanych odkryć. Wie czego chce i potrafi dążyć do celu nawet wbrew piętrzącym się trudnościom, a to co zbuduje, długo pozostanie nienaruszone. Charakteryzuje go przebiegłość i rozwaga. Innych może osądzać zbyt krytycznie. Jednak rzadko się myli, co nie przeszkadza mu z trudem przyznawać się do tych rzadkich pomyłek. Kieruje się logiką, stąd charakterystyczna sztywność zachowań i sądów, całkowity brak dyplomacji oraz ulubione powiedzenie „wóz albo przewóz”. Czułym punktem jest duma, więc łatwo nim zawładnąć, zręcznie wykorzystując jego pragnienie bycia najlepszym. Lubi przewodzić i być najlepszy. Lubi pochwały, nawet zwykłe pochlebstwa. Z pozoru choleryk, zawsze dobrze się kontroluje. W jego życiu wielką rolę odgrywa przyjaźń. Inteligentnie dobiera przyjaciół i jest im bardzo oddany. Jednak nie wyobraża sobie przyjaźni czy miłości, w której partner nie byłby podporządkowany. Jest bardzo czuły na porażki, które urażają jego dumę. Przy pozornej, nadmiernej pewności siebie, gdzieś głęboko ukryta nieśmiałość często staje mu na przeszkodzie zaufaniu innym. Oj ciężko mu znaleźć tę drugą połowę na całe życie, ale gdy już znajdzie... Zamiast próbować przekonywać i uwodzić, ma maniery jaskiniowca... Ma też bezlitosną pamięć, zwłaszcza w dziedzinie uczuć. Nie zapomina ani o tym, co dobre, ani, a może zwłaszcza krzywd. Przy nim nie ma żartów z normami postępowania. Alrik wie jak życiem pokierować, by wszyscy byli zadowoleni, hmm... z nim na czele. Lubi pielesze domowe, lubi, gdy wszystko ma swoje miejsce i czas. I tu wyłazi z niego tradycjonalista. No może nie do końca... ma chwile zapomnienia... myśli wtedy „szaleństwo to ja” i robi coś nie całkiem przemyślanego. A jaki jest przy tym uroczy! Boki zrywać. Jego poczucie humoru jest, delikatnie mówiąc, nietuzinkowe, za to gdy już zacznie żartować, nikt nie pozostanie obojętny.
Własna historia: -
Mocne strony:
-Fizyka
-Matematyka
-Geografia
Słabe strony:
-W/f
-Chemia
-Historia
Przyjaciele: Jacyś tam są.
Rodzina: Gdzieś tam jest, a tu ma siostrzeńca
Ciekawostki: -

ZŁOTO


Ostatnio zmieniony przez Alrik dnia Nie Mar 31, 2013 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

To kto chce do mnie na dywanik? Empty
PisanieTemat: Re: To kto chce do mnie na dywanik?   To kto chce do mnie na dywanik? I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 10:43 pm

Akceptuje ^^

Piętro nauczycieli pokój numer 5
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
To kto chce do mnie na dywanik?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto mnie nakarmi? ._.
» Leń?! Ja?! W życiu! No dobra... tu mnie masz...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: