Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kto mnie nakarmi? ._.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nevin

Nevin


Liczba postów : 7
Join date : 27/03/2013

Kto mnie nakarmi? ._.  Empty
PisanieTemat: Kto mnie nakarmi? ._.    Kto mnie nakarmi? ._.  I_icon_minitimeSro Mar 27, 2013 4:41 pm

Imię: Nevin
Nazwisko: Delgado
Data urodzenia: 15 grudnia
Znak zodiaku: Strzelec
Wiek: 17 lat
Uczeń
Klasa: Informatyczna
Status: wolny
ume
Wygląd: Ma coś około 172cm wzrostu i jest trochę bardziej umięśniony od braciszka swojego. Krótkie, roztrzepane na wszystkie strony czarne włosy i srebrzyste, ale przepiękne oczy, takie same jak ma Devin. Kiedy jest sobą, na jego twarzy widnieje lekko, pogodny uśmiech, lub roześmiana buźka. Kiedy indziej, kiedy czuje się zagrożony i nieswój, przybiera twarz obojętności, lub takiego typowego obserwatora, bez jakichkolwiek emocji. Nosi często krzykliwe ubrania, albo takie typowo luźne. Nie przejmuje się co inni o nim pomyślą.
Charakter: Jest to typ osoby, którego się po prostu nie zrozumie. By go w pełni poznać, trzeba go znać całe życie, czyli takową możliwość ma tylko i wyłącznie jego braciszek. Nevina albo się kocha, albo nienawidzi. Ma on kilka swoich twarzy. Jak jest głodny, robi się wyjątkowo nieznośny i marudny. Klei się do każdego, byle by ktoś w końcu go nakarmił, bo jest zbyt leniwy by sam sobie przynieść. Przeważnie chodzi roześmiany i wesoły. Uwielbia się kleić i macać braciszka. Ciężko znaleźć większego zboczeńca niż on. Nevin uwielbia wyzwania i oczywiście wygrywać je. Łatwo go podpuszczać, jest łatwowierny i naiwny. Jego sumieniem, wsparciem i mózgiem jest Devin. Nevin za to robi za mięśnie... wygląda nie pozornie i czasem nie za dobrze szczeka, ale gwarantuje, gryzie mocniej niż istoty od niego większe.
Własna historia: ~
Mocne strony: informatyka, matematyka
Słabe strony: języki obce
Przyjaciele: ~
Rodzina:
*brat bliźniak Devin
Ciekawostki:
*nikt go tak dobrze nie zna jak Devin
*jest Kanadyjczykiem
*lubi pandy
*życie odda za parówki

ZŁOTO
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

Kto mnie nakarmi? ._.  Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie nakarmi? ._.    Kto mnie nakarmi? ._.  I_icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 3:03 pm

Akceptuję ^^
Piętro drugie, pokój nr 3.
Powrót do góry Go down
 
Kto mnie nakarmi? ._.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» To kto chce do mnie na dywanik?
» Leń?! Ja?! W życiu! No dobra... tu mnie masz...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: