Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

  Basen

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 10:49 am

Przytuliłem go mocno do siebie szepcząc mu cicho na ucho, że już wszystko w porządku. Pogłaskałem go delikatnie po nagich plecach i pocałowałem go czule w usta.
-Nic mi nie jest.
Szepnąłem cicho i pogłaskałem go po policzku.
-Po prostu słabo mi się zrobiło... Kocham Cię

Wyszeptałem cicho i objąłem go mocniej. Odkaszlnąłem cicho i delikatnie się uśmiechnąłem.
-Dziękuję...


Ostatnio zmieniony przez Javier Trevor dnia Wto Kwi 23, 2013 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:36 pm

Odetchnąłem z ulgą kiedy powiedział, że nic mu nie jest.
-Martwiłem się- wyszeptałem i wtuliłem się w niego mocno kiedy ten mnie przytulił. Przyjąłem czuły pocałunek i spojrzałem w jego oczy. Wtuliłem się znów w niego kiedy ten mnie objął.
-Za co dziękujesz?- spytał zerkając lekko na niego.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:50 pm

Uśmiechnąłem się lekko i delikatnie pocałowałem go w czubeczek noska.
-Jak zauważyłeś, nie ma ratownika, a gdyby nie ty to wszystko mogłoby się zdarzyć.

Powiedziałem cicho i przytuliłem go mocno wtulając nos w jego mokre włosy.
-Chyba mam u ciebie dług.
Szepnąłem i zaśmiałem się wesoło, całując go w linię szczęki.


Ostatnio zmieniony przez Javier Trevor dnia Wto Kwi 23, 2013 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:22 pm

-Ale ja nic nie zrobiłem, tylko wyciągnąłem cię z wody- powiedziałem cicho i poczułem, że znów mnie mocno do siebie przytula.
-Po prostu mnie kochaj, a nie będziesz miał długu- zaśmiał się cicho i zamruczałem kiedy ucałował moją linię szczęki.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 12:18 pm

Uniosłem jedną brew uśmiechając się kącikiem ust.
-To dla ciebie jest nic.?
Spytałem z lekką ironią w głosie. Zaśmiałem się cicho i słysząc jego drugą wpowiedź uśmiechnąłem się szerzej i pocałowałem go namiętnie.
-Przecież kocham~~
Wymruczałem między pocałunkami.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 1:51 pm

Kiedy nagle mnie pocałował zarumieniłem się i zamruczałem zadowolony.
-Cieszy mnie to- wymruczałem gdy tylko na chwilkę się odsunął i już po chwili znów czułem jego miękkie usta, które swoją drogą uwielbiam.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 1:42 pm

Całowałem go chwilę po czym się odsunąłem. Spojrzałem w jego czekoladowe oczka i uśmiechnąłem się wesoło.
-Idziemy stąd.?
Wymruczałem cicho czując jak przechodzą mi dreszcze wzdłuż kręgosłupa. Pomimo gorącej atmosfery jest mi zimno..
Spojrzałem na niego i cmoknąłem go w policzek czekając na jakąkolwiek reakcję z jego strony~
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 1:41 pm

Spojrzałem na niego kiedy odsunął się. Zarumieniłem się kiedy tak patrzył w moje oczy.
-Tak chodźmy
Uśmiechnąłem się i wstałem po czym wyciągnąłem do niego rękę aby pomóc mu wstać. Po chwili gdy już stał wtuliłem się w niego mrucząc. Oderwałem się od niego i stanąłem na palcach aby móc go delikatnie pocałować.
-Chodźmy do szatni- uśmiechnąłem się i złapałem go za rękę kierując się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 2:06 pm

Zamruczałem cicho na pocałunek i przytuliłem go do siebie.
-No to chodźmy~~
Uśmiechnąłem i ruszyłem do szatni dalej obejmując go w pasie.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





      Basen  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Basen
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Piętra Akademii :: Trzecie piętro-
Skocz do: