Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

  Basen

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Mar 24, 2013 8:37 pm

      Basen  9wX3K8D
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 8:50 pm

Wszedłem na pływalnię ciągnąc za sobą Umiko. Rozejrzałem się dookoła i westchnąłem ciężko.
-Zielony~~

Jęknąłem widząc kolor kafelków na ścianie. Zieleń... i to jeszcze tak..taka.. nijaka. Kto wymyślił taki kolor.?!
Zerknąłem na równiuteńką taflę wody i uśmiechnąłem się wesoło. Spojrzałem na Umi'ego i porwałem go w swoje ramiona trzymając go jak księżniczkę. Skierowałem się na głębszą wodę i stanąłem na murku wpatrując się w wodę.

-Masz kilka opcji do wyboru.. pierwsza: Wrzucam cię i skaczę za tobą. druga: Sam wskakuję i ciągnę cię za sobą. trzecia: Ja wskakuję z tobą na rękach. We wszystkich wypadkach to ja wskakuję, a ty jesteś wrzucony, więc jak.?
Zaśmiałem się wesoło tuląc go do siebie.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:06 pm

Rozejrzałem się po basenie i muszę przyznać, że nie jest zły. Pisnąłem cicho kiedy nagle niespodziewanie podniósł mnie. Objąłem go za szyję i spojrzałem na wodę kiedy tak mnie trzymał. Słysząc jego opcję spojrzałem na niego.
-Ponieważ nie potrafię za dobrze pływać to wybieram opcję nr. trzy bo jak już to będziesz mnie trzymał- uśmiechnąłem się do niego i zaśmiałem.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:22 pm

Zamyśliłem się chwilę po czym przytuliłem go do siebie i czule pocałowałem w usta.
-Zgoda. Nie umiem pływać, więc jak coś to razem pójdziemy na dno.
Zaśmiałem się i wziąłem głęboki wdech wskakując do dość zimnej jak na pierwszy kontakt wody. Wynurzyłem się z chłopakiem w rękach śmiejąc się wesoło.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:33 pm

Zaśmiałem się i wciągnąłem powietrze już po chwili lądując pod wodą. Kiedy Jav ze mną wypłynął złapałem oddech.
-Dość zimna- mruknąłem trzęsąc się lekko. Oczywiście zaraz się przyzwyczaję do wody, a więc nie będzie problemu.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:44 pm

-T-trochę..
Wyjąkałem tuląc go mocniej do siebie. Pocałowałem go czule w nosek i rozczochrałem mu jego i tak mokre włosy. Spojrzałem na Umiko i wybuchłem śmiechem.
-Masz fajną szopę na głowie.
Zaśmiałem się unosząc się na powierzchni wody.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:00 pm

Spojrzałem na niego kiedy zaczął się śmiać.
-I niby czyja to wina, hmm?- mruknąłem nadymając poliki.
Trzymałem się go bo dla mnie to było stanowczo za głęboko.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:04 pm

Rozejrzałem się po pływalni i nie widząc potencjalnej ofiary na którą można by zrzucić winę westchnąłem ciężko.
-No widzisz.. i po co się tak czochrałeś.?
Zaśmiałem się i pocałowałem go w nosek powoli płynąc na płytsiejszą ( =w=''' ) wodę.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:09 pm

Zaśmiałem się.
-No tak, ja niemądry- zachichotałem. Cmoknąłem go delikatnie kiedy popłynął na płytszą wodę.
-Teraz możesz mnie puścić- uśmiechnąłem się do niego i znów go cmoknąłem.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:37 pm

Zamruczałem cicho zadowolony na pocałunki z jego strony samemu je odwzajemniając. Uśmiechnąłem się i na jego prośbę niechętnie go puściłem. Zanurkowałem płynąc na samo dno szukając podwodnych skarbów. Czasem na dnie takiego basenu można znaleźć bardzo ciekawe rzeczy...
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 8:27 am

Stanąłem co prawda na palcach, ale stanąłem. Spojrzałem na niego i również zanurkowałem za Javem. Podpłynąłem do niego i pocałowałem go lekko po czym wypłynąłem łapiąc powietrze. Uśmiechnięty i zadowolony zacząłem płynąć nieco dalej.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 1:57 pm

Zadowolony z jego poczynań uśmiechnąłem się i zamruczałem....co było dość głupim pomysłem zważywszy na fakt, że nadal byliśmy pod wodą. Otworzyłem szeroko oczy i odbiłem się od dna płynąc ku powierzchni by zaczerpnąć trochę powietrza. Wynurzyłem się i gwałtownie wziąłem wdech krztusząc się trochę wodą. Zakaszlałem parę razy, a gdy już się uspokoiłem, zacząłem płynąć w kierunku swojego skarba podziwiając przy tym jego zgrabne ruchy.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 3:41 pm

Kiedy usłyszałem kaszel natychmiast zawróciłem i podpłynąłem do zbliżającego się do mnie Java.
-Nic ci nie jest?- spytałem nieco wystraszony. Niemal instynktownie się w niego wtuliłem. Eh, nigdy więcej takich głupich pomysłów z mojej strony.
-Przepraszam cię- mruknąłem i cmoknąłem go lekko.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 3:56 pm

Widząc jak Umiko płynie do mnie uśmiechnąłem się wesoło i przystanąłem w miejscu. Rozwarłem szeroko ramiona i kiedy już podpłynął przytuliłem go mocno do siebie.
-Nie musisz przepraszać, nic mi nie jest.
Zaśmiałem się i czule ucałowałem jego mokre czoło. Pogłaskałem go czułym gestem po plecach i spojrzałem w jego oczy. Ująłem w palce jego podbródek i ucałowałem jego wargi. Zamruczałem cicho i przejechałem językiem po jego ustach odsuwając się po chwili i zostawiając go z lekkim niedosytem wrażeń. Uśmiechnąłem się cwanie i popłynąłem przed siebie..
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:55 pm

Uśmiechnąłem się delikatnie kiedy poczułem jego usta na czole. Już miałem na niego spojrzeć gdy nagle poczułem jak ujmuje mój podbródek. Zarumieniłem się momentalnie kiedy poczułem jego wargi na swoich. Co prawda to było muśnięcie, ale już po chwili poczułem jego język. Zarumieniłem się jeszcze bardziej, ale po chwili on odsunął się i odpłynął jak gdyby nigdy nic. Zagryzałem wargę i popłynąłem za nim.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:17 pm

Płynąłem przed siebie kierując się na płytszą wodę. Gdy po chwili już tam dotarłem, uśmiechnąłem się i oparłem o murek czekając na swojego skarba. Stałem tak przez moment i gdy zobaczyłem, że Umiko jest całkiem niedaleko, wziąłem głęboki wdech i schowałem się pod wodą. Uśmiechnąłem się do siebie i podpłynąłem do jego sylwetki ''atakując'' go od dołu. Objąłem go w pasie i tuląc go do siebie stanąłem w miejscu.
-Tęskniłeś.?
Zaśmiałem się wesoło spod przykrywających moje oczy, włosów i cmoknąłem go w policzek. Mruknąłem coś niezrozumiałego pod nosem i przekręciłem głowę w bok.
-Mógłbyś.....?
Spytałem cicho, marszcząc przy tym brwi mając nadzieję, że domyśli się, że chodzi mi o moje włosy...


Ostatnio zmieniony przez Javier Trevor dnia Wto Kwi 23, 2013 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 6:50 pm

Zaśmiałem się kiedy wypłynął tak i objął mnie. Zacząłem się śmiać widząc jak stara się walczyć z włosami. A jego prośbę wysunąłem ze swoich włosów różowe wsuwki po czym spiąłem mu nimi włosy.
-Słodko- uśmiechnąłem się i cmoknąłem w polik.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 7:21 pm

Stałem tak chwilę czekając na pomoc gdy nagle Umiko wyciągnął z włosów wsuwki...gdzie on je miał.? Wcześniej ich nie zauważyłem... Zresztą.. Szczegół. Uśmiechnąłem się do niego i ucałowałem czubek jego nosa.
-Dziękuję.
Posłałem mu wdzięczny uśmiech i przytuliłem go do siebie. Rozejrzałem się dookoła i zmarszczyłem brwi.
-Czy na basenie nie powinien być ratownik.?
Mruknąłem cicho pod nosem...


Ostatnio zmieniony przez Javier Trevor dnia Wto Kwi 23, 2013 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 9:59 pm

Uśmiechnąłem się widząc jak wygląda w tych wsuwkach. Słodki, pomyślałem, ale nie powiedziałem tego na głos. Wtuliłem się w niego i na jego pytanie rozejrzałem się dookoła.
-Może gdzieś wyszedł- powiedziałem cicho i wtuliłem się w niego mocno.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 6:02 pm

Uśmiechnąłem się i cmoknąłem go w skroń.
- Czy to znaczy, że jesteśmy tutaj sami.?
Uśmiechnąłem się zadowolony całując go czule w usta. Przejechałem koniuszkiem języka po jego wargach, rozchylając je i wsuwając się do jego ust, leniwie pieszcząc jego podniebienie. Pogłaskałem go po plecach i po paru chwilach odsunąłem się od niego. Uśmiechnąłem się i przytuliłem go.
- Co mój słodziak chce teraz robić.?
Cmoknąłem go w nosek i zamknąłem oczy, czując się słabo. Objąłem go mocniej opierając się o niego czekając chwilę aż mi przejdzie.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 11:04 pm

Otworzyłem szerzej oczy na ten nagły pocałunek. Zarumieniłem się czując jego język, który tak sprawnie rozchylił moje wargi i zaczął penetrować moje usta. Zarumieniony wtuliłem się w niego mrucząc cicho.
-A na co masz ochotę?- spytałem, ale po chwili poczułem jak wzmacnia uścisk i opiera się o mnie.
-Jav, wszystko w porządku?- spytałem trzymając go mocno.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 11:52 pm

Stałem chwilę nieruchomo, głęboko oddychając i czekając aż mi przejdzie. Uśmiechnąłem się słabo zaprzeczając głową na jego drugą wypowiedź. Wyprostowałem się stając o własnych siłach.
-Wszystko dobrze, nie martw się.
Ująłem jego twarz w dłoń, zbliżając się by móc go pocałować. Nachyliłem się ku jego wargom mdlejąc po chwili. Opadłem bezwładnie cały się zanurzając.


Ostatnio zmieniony przez Javier Trevor dnia Wto Kwi 23, 2013 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:03 am

Spojrzałem na niego kiedy się wyprostował. Spojrzałem na niego, ale wiedziałem, że nie jest dobrze. Po chwili ujął moją twarz zbliżając się i już po chwili padł bezwładnie zanurzając się w wodzie.
-Jav!- krzyknąłem i z trudem przytrzymałem jego bezwładne ciało aby nie utonął. Po dłuższej chwili zmagań udało mi się wyciągnąć go z wody.
-Jav, proszę obudź się- wyszeptałem, a z moich oczu zaczęły płynąć łzy.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 348
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:24 am

Leżałem bezwładnie na zimnych kafelkach nagle się przebudzając. Podniosłem się do siadu kaszląc by pozbyć się zbędnej wody z płuc. Odetchnąłem cicho z niemą ulgą krztusząc się jeszcze chwilę. Odkaszlnąłem jescze dwa-trzy razy i wyprostowałem się spoglądając na zapłakanego Umiko. Spuściłem wzrok i objąłem go tuląc go do siebie.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:37 am

Kiedy zaczął się budzić i kasłać spojrzałem na niego.
-Jav...dzięki Bogu- wyszlochałem i wtuliłem się w niego jednak delikatnie aby nic mu nie zrobić.
-Co się stało? Czemu...?- szepnąłem cicho. Kiedy pomyślałem, że mógłbym go stracić moje serce się krajało. Nie chcę go stracić.
-Kocham Cię Jav- wyszlochałem tuląc się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





      Basen  Empty
PisanieTemat: Re: Basen          Basen  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Basen
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Piętra Akademii :: Trzecie piętro-
Skocz do: