Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Klasa Informatyczna

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

Klasa Informatyczna  Empty
PisanieTemat: Klasa Informatyczna    Klasa Informatyczna  I_icon_minitimeNie Mar 24, 2013 8:34 pm

*opis w budowie*
Powrót do góry Go down
Ome

Ome


Liczba postów : 5
Join date : 20/05/2013
Age : 26
Skąd : Kraina Wiecznego Lodu

Klasa Informatyczna  Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Informatyczna    Klasa Informatyczna  I_icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 12:05 pm

Nie byłem do końca pewien czy jestem w dobrym miejscu. Powoli i po cichu wszedłem do sali, i rozejrzałem się chcąc sprawdzić czy ktoś tu jest. Chyba nie było. Musiałem zdobyć informacje więc usiadłem na jednym z biurek i postanowiłem poczekać. Wyjąłem swój telefon, wsadziłem słuchawki w uszy i puściłem jeden z moich ulubionych kawałków, głośność ustawiłem na full nie myśląc o tym że ktoś mógłby przyjść.
Powrót do góry Go down
Enzo

Enzo


Liczba postów : 3
Join date : 08/06/2013

Klasa Informatyczna  Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Informatyczna    Klasa Informatyczna  I_icon_minitimeSob Cze 08, 2013 9:33 am

/Pozwól, że przeszkodzę. Wink/

Wszedł do klasy z rękami wciśniętymi w kieszenie, a w ustach miał nieodpalonego papierosa. W końcu na terenie szkoły nie można palić prawda? Spojrzał na siedzącego tutaj ucznia. Wzruszył ramionami. Gdyby tu chodziło o Jego lekcje, zapewne by się wściekł, że przesiaduje tutaj, w tym wypadku jednak, miał to centralnie gdzieś. Miał sprawdzić spis uczniów, więc usiadł przy głównym komputerze i przejrzał na szybko klasy, które będzie uczyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa Informatyczna  Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Informatyczna    Klasa Informatyczna  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klasa Informatyczna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klasa Humanistyczna
» Klasa Historyczna
» Klasa Fizyczna
» Klasa Matematyczna
» Klasa Geograficzna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Piętra Akademii :: Drugie piętro-
Skocz do: