Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój.nr. 8

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Pokój.nr. 8 Empty
PisanieTemat: Pokój.nr. 8   Pokój.nr. 8 I_icon_minitimeSro Maj 01, 2013 2:51 pm

Pokój nie jest duży, ale też nie specjalnie mały- w sam raz by zmieściły się w nim dwie osoby. Wnętrze pomieszczenia jest zaaranżowane w stonowanych barwach . Dominują tu głównie biele i brązy z ewentualną domieszką czerni. Jasne barwy ścian i paneli świetnie komponują się z czekoladowym odcieniem drewna, z którego zrobione są meble takie jak.: łóżka, półki czy biurka. Wchodząc do pokoju w progu przywita was wielki, puszysty i przyjemny w dotyku ciemnobrązowy dywan, który świetnie prezentuje się na tle paneli w odcieniu ecru. Ściany są w podobnej barwie z brązowymi elementami dekoracyjnymi obok, których naprzeciw siebie znajdują się dwa łóżka. Przestrzeń pomiędzy nimi dzieli wielkie okno z parapetem wyłożonym miękkimi poduszkami w odcieniach od bieli przez beże do brązu. W pokoju również znajdują się dwa biurka jak i dwie szafy gdzie każdy ze współlokatorów może poukładać swoje rzeczy bez żadnych sprzeczek czy kłótni o brak miejsca.

~ Kenji Youta
~Requiem Sky
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
Kenji

Kenji


Liczba postów : 18
Join date : 25/04/2013

Pokój.nr. 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój.nr. 8   Pokój.nr. 8 I_icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 2:50 pm

Przekroczyłem próg drzwi z Yoru na ramieniu widząc jasny zdecydowanie za jasny pokój rzuciłem moją czarną torbę na łóżko.Kot natomiast rzucił się na poduszki leżące na parapecie donośnie mrucząc.Zacząłem się rozpakowywać koszulki,bluzy,spodnie,buty itp. Przeszukiwałem już tylko mniejsze kieszenie ,aż znalazłem srebrny wisiorek z serduszkiem.Wiedziałem do kogo należy zaciskając pięść na nim wybiegłem z pokoju potrącając przy tym kogoś nie zważałem na jego zdziwioną minę.Biegłem tak bez celu dopiero później się zorientowałem iż wybiegłem z akademika znowu słyszałem jej głos uciekaj zacząłem przyśpieszać.Gdy biegłem tak bez celu zatrzymałem się nagle i zorientowałem że jestem na cmentarzu podszedłem do grobu.To był jej grób, ta którą zabiłem chodziłem z nią 3 lata była wysoką brunetką o czekoladowych oczach i szerokim uśmiechu.Ciągle mi powtarzała,żebym nie wplątywał się w bójki ani nie kradł ,ale przez moją nie uwagę została zabita.Wciąż pamiętam jej głos i jej szeroki uśmiech.Uciekaj ochronię cię oraz huk upadającego ciała gdy do niej podbiegłem była zimna,martwa.Wspominając ją wracałem ciemnymi uliczkami do akademika było już grubo po 21 ,a ja w czarnej bokserce,dżinsach i trampkach było mi zimno. W pewnym momencie usłyszałem krzyk i ból przeszywający moje biodro i nogę upadłem miałem mroczki przed oczami leżałem tak parę chwil.Słysząc kolejny krzyk gwałtownie wstałem i odwróciłem się to co zobaczyłem zmroziło mi krew w żyłach umięśniony facet trzymał w ręce zwłoki kobiety.Nie zastanawiając się rzuciłem mu się na kark z nożem w ręku i robiąc parę głębokich cięć ,aż zwijał się z bólu ładnie było sobie popatrzeć ale nic nie trwa wiecznie.Z za rogu wybiegło jeszcze trzech z pistoletami dostałem w bark jeden z nich skoczył na mnie i złamał dwa prawe żebra.Zacząłem się wiercić ,aż w końcu dźgnąłem go nożem i zwiałem.Po paru minutach stwierdziłem iż mnie nie gonią.Z podkuloną nogą i trzymając się za ramię doszedłem do bram akademiku miałem mroczki przed oczami.Ostatkiem sił wspiąłem się na drugie piętro do swojego pokoju padając na podłogę ledwo rzywym.
Powrót do góry Go down
 
Pokój.nr. 8
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Pokój nr 4.
» Pokój nr.5
» Pokój nr. 7
» Pokój nr 3.
»  Pokój nr 2.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Drugie Piętro-
Skocz do: