Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Yukimura

Yukimura


Liczba postów : 23
Join date : 07/04/2013

Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem... Empty
PisanieTemat: Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem...   Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem... I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 10:26 pm

Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem... DqHSyn2
Imię:
Yukimura --> Yuki
Nazwisko:
Oda
Data urodzenia:
14 kwietnia
Znak zodiaku:
Baran
Wiek:
16 lat
Uczeń/nauczyciel:
Uczeń
Klasa:
Sportowa~
Status:
Wolny niczym ptak~
Uke/seme/seke/ume:
Umeś~
Wygląd:
Eh, co można powiedzieć o jego wyglądzie...
Niski chłopczyna mierzący jedynie metr sześćdziesiąt dziewięć i ważący niewiele. To co wyróżnia jednak chłopaka to jego białe niczym śnieg włosy i piękne oczy tego samego koloru co włosy. Chłopak posiada alabastrową skórę, przenikające na wskroś oczy oraz miękkie, kuszące, malinowe usta. W sumie nie jest z niego takie chucherko. Jako iż lubi sport na jego brzuchu rysują się delikatne mięśnie. Eh, to chyba wszystko...można się rozejść.

Charakter:
Często odznacza się chwiejnym charakterem. Przyjmuje groźną lub stanowczą pozę, lecz w rzeczywistości jest to tylko gra pozorów. Potrafi właściwie oceniać swoje szanse, stąd łatwość przejścia z postawy wojującej do układnej. W porę się wycofa i uśmiechem pokryje swój odwrót. Jak przystało na osobnika o nierównym emocjonalnie charakterze, stać go nieraz na wielkie wyczyny, niemal bohaterskie. Jest introwertykiem, który uciekając w swoją podświadomość przed raniącą rzeczywistością, chowa głowę w piasek, jak struś. Ma żywą wyobraźnię, ale odkrywa istnienie moralności dopiero po dokonaniu wątpliwego czynu. Wówczas zadaje sobie pytanie, czy dobrze się zachował. Często z góry usprawiedliwia swoje postępowanie z lęku przed cudzym, krytycznym osądem. Żywi chorobliwą, przeważnie nieuzasadnioną obawę przed niepowodzeniami. Liczy, że szczęście pomoże mu wydobyć się z dołka, w którym sam się zagrzebał. Nie pasjonuje go nauka, raczej uczy się dla siebie samego, niezależny samouk, źle znoszący skoszarowanie w szkołach, gdzie wpaja się wiedzę pod przymusem. Potrafi odczytywać intencje innych. Jest energiczny, aktywny. Ceni doskonałość i perfekcję we wszystkim. Ma ogromne możliwości intelektualne, skłonności do dominacji, co nie wszystkim się podoba. Sprawia wrażenie, że praca go nudzi i marzy tylko o powrocie do domu, gdzie może robić, co mu się podoba... albo nic nie robić! Nieraz oczekuje niemożliwego i przechodzi obojętnie obok rzeczywistych możliwości. Ma duszę artysty, niezawodną pamięć i niebezpieczną wprost ciekawość. Trudno go oswoić, bo jest zbyt niezależny, choć jednocześnie pragnie schronienia pełnego czułości i bezpieczeństwa.
Własna historia:
Brak
Mocne strony:
*w/f
*geografia
*j.angielski

Słabe strony:
*matematyka
*fizyka
*chemia

Przyjaciele:
Jacyś tam są
Rodzina:
Gdzieś tam na pewno jest
Ciekawostki:
*jest uzależniony od czekolady...za czekoladę zrobi wszystko
*jego słabymi punktami są sutki i szyja
*panicznie boi się krwi
*jest seksoholikiem


ZŁOTO


Ostatnio zmieniony przez Yukimura dnia Pon Kwi 15, 2013 1:10 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem... Empty
PisanieTemat: Re: Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem...   Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem... I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:24 pm

Akceptuje ^^
Trzecie piętro pokoj 2.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
Żeby życie miało smaczek raz chłopaczek...raz chłopaczek...? Zaraz, zaraz coś pokręciłem...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: