Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tuokaa minulle elämään...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sea

Sea


Liczba postów : 56
Join date : 07/04/2013

Tuokaa minulle elämään... Empty
PisanieTemat: Tuokaa minulle elämään...   Tuokaa minulle elämään... I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 7:48 pm

Imię:
Sealiah
Nazwisko:
Hail
Data urodzenia:
1 lipiec
Znak zodiaku:
Rak
Wiek:
16
Uczeń/nauczyciel:
Uczeń
Klasa:
Turystyczno-lingwistyczna z rozszerzonym rosyjskim.
Status:
Wolny
Uke/seme/seke/ume:
Uke
*Wygląd:
Jestem Sea i mam szesnaście lat. W ogóle na tyle nie wyglądam. Może dlatego, że mam niecałe metr sześćdziesiąt, i mało ważę. Nie jestem rozbudowany, bo jakoś ten etap w dojrzewaniu mnie nie dotknął. Jestem przez to filigranowym nastolatkiem. Do tego moja jasna karnacja i blond włosy sięgające do szyi ogółem, nic a nic mnie nie postarzają. Wielkie zielono-żółte tęczówki wybijają się na tej drobnej twarzy. Ogółem czy mój wygląd mi przeszkadza? Nie. Wręcz lubię to podkreślać, choć ostatnio sobie przekułem lewe ucho, w którym wieszam takiego kolczyka w kształcie, hm.. Starej latarenki? Tak. Chyba tak to ujmę. Uwielbiam ubierać się w przydługie swetry bądź bluzki, w zależności od pory roku, a do tego czarne jeansy i trampki.
*Charakter:
Ogółem to nie żebym był jakimś nudziarzem, ale komikiem też nie jestem. Tak samo nie bawią mnie suche i puste żarty. Pokazują jak niską ma ktoś inteligencję, by takie ścierwo wymyślić. Ale to nie o innych tylko o mnie ma być. Lubię o sobie opowiadać, ale o teraźniejszym mnie. O tym przeszłym wolę zapomnieć. Tak jak inni mnie opisywali, to twierdzą, że jestem miłym i kochanym dzieckiem. Nie prawda! Nie zgodzę się na to. Wcale taki nie jestem. To tylko pozory. A jaki jestem? Kto zechce to się przekona. =^.^=
Własna historia:
Zostałem porzucony przez swoich pierworodnych na progu sierocińca. Mieszkałem przez dwanaście lat w Finlandii u boku rodziców zastępczych, a pierwsze cztery sierocińcu. Ogółem wcześniej byłem trochę zahukany gdy mi o tym powiedziano. Ale gdy dojrzałem do tej myśli, to jakoś mi to przestało przeszkadzać.
Mocne strony :
Przedmioty artystyczne, chemia, fizyka, biologia, informatyka, historia, wiedza o kulturze, geografia, języki obce.
Słabe strony :
W-f ( chociaż w bieganiu po muzeum powinien być mistrzem), reszta humanistycznych, matematyka.
Przyjaciele:
Brak
Rodzina:
Dwójka przyszywanych rodziców.
Ciekawostki:
#Miałem własną wystawę rok temu, która przyciągnęła tłumy, ale nie lubię się tym chwalić.
#Jestem ogromnym fanem słodyczy. Omomomomo.


Złoty ~
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Tuokaa minulle elämään... Empty
PisanieTemat: Re: Tuokaa minulle elämään...   Tuokaa minulle elämään... I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:31 pm

Akceptuje ^^
Drugie piętro pokój nr.6
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
Tuokaa minulle elämään...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: