Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

  Toaleta

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Umiko

Umiko


Liczba postów : 139
Join date : 23/03/2013

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeNie Mar 24, 2013 8:52 pm

          Toaleta  ZP_LAZIENKA1_cam2
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 5:04 pm

Wniosłem Kyo do łazienki i postawiłem go, mając nadzieję, że jest w stanie stać. Może rzeczywiście trochę się z tym wszystkim pospieszyłem... Zamknąłem drzwi i dziękowałem w duchu niebiosom, że nikt nie wszedł do kuchni, kiedy tam byliśmy. Mogłem zniszczyć reputację nie tylko sobie, ale też Kyo, a on nie był przecież niczemu winny.
- Wykąp się pierwszy - powiedziałem, myjąc ręce.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 5:26 pm

Ledwo trzymałem się na nogach. Cieszyłem się, że nikt nie wszedł do kuchni kiedy tam byliśmy, to nie byłoby miłe przeżycie. Stanąłem w miarę prosto.
- A-aaale tak przy tobie? - Zaczerwieniłem się lekko.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 5:43 pm

- Przecież muszę pilnować, żebyś nie zemdlał i się nie utopił - uśmiechnąłem się lekko. - Czuję się - jakby to ująć? - odpowiedzialny za twój stan. Mogę się odwrócić. No i obiecuję, że tym razem będę trzymał ręce przy sobie.
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:05 pm

- Ok, niech ci będzie. - Odpowiedziałem. - Odpowiedzialny, powiadasz? Sssup, to odwróć się, proszę. - Uśmiechnąłem się. Zdjąłem to, co miałem na sobie i wszedłem pod prysznic. Po 15 minutach wyszedłem i ubrałem się.
- Dobra, już.~ - powiedziałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Reuben

Reuben


Liczba postów : 154
Join date : 31/03/2013
Age : 29

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:18 pm

- Ok, daj mi chwilę, to też się doprowadzę do porządku - powiedziałem, odwracając się i ziewając. - Ty też jesteś taki zmęczony?
Wskoczyłem pod prysznic, nucąc jakąś bliżej nieokreśloną melodię. Po wyjściu owinąłem się ręcznikiem, a ubrania wyrzuciłem do kosza na brudną bieliznę - tarzanie się po trawie nie wyszło na dobre ani spodniom ani bluzie.
- Idziemy do siebie, prawda?
Powrót do góry Go down
http://yuyami.tumblr.com
Kyon

Kyon


Liczba postów : 179
Join date : 31/03/2013
Age : 27

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:23 pm

- Mhm, też, i to jeszcze jak...
Ruszyłem w stronę drzwi i uchyliłem je.
- Idziemy, taaak~ - Powiedziałem wychodząc na korytarz.
•z.t•
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 5:57 pm

Po powrocie z sali gimnastycznej, wpadl do pokoju. Zostawil torbe i zabral zeczy do kompania. Rozejrzal sie i usmiechnal sie lekko nie widzac nikogo. Rozebral sie a ubrania rzucil gdzies na bok. Wszedl pod ciepla wode lecaca z prysznica. Zamruczal cicho z przyjemnisci, wylal troche zelu na dlonie i zacza sie myc.
Powrót do góry Go down
Belphegor

Belphegor


Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2013

          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 9:29 am

Po jakis 20 minutach wyszedl niezbyt chetnie spod wody. Ale przeciez nie moze tam wiecznie siedziec. Wytarl sie dokladnie i zalozyl czyste ubrania, ktore przezornie zabral ze soba. Umyl szybko zeby i ogarnal troche mokre wlosy. Zabral wszystkie swoje zeczy i wyszedl z lazienki. Wpadl do pokoju aby zostawic lazienkowy niezbednik i ciuchy. Ze sluchawkami na uszach poszedl na spacer po terenie szkoly.


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





          Toaleta  Empty
PisanieTemat: Re: Toaleta              Toaleta  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Toaleta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Toaleta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Akademik :: Trzecie Piętro-
Skocz do: