Akademia złotej ścieżki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akademia złotej ścieżki

Wejdź do niesamowitego świata Akademii oraz świata yaoi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Eyyyyy...No nie wiem.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ome

Ome


Liczba postów : 5
Join date : 20/05/2013
Age : 26
Skąd : Kraina Wiecznego Lodu

Eyyyyy...No nie wiem. Empty
PisanieTemat: Eyyyyy...No nie wiem.   Eyyyyy...No nie wiem. I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 2:48 pm

Imię: Ome

Nazwisko: Makuye

Wiek: 18

Data urodzenia: 29.01.1995

Swoboda: Wolny

--Uczeń

Klasa: Informatyczna

--Uke

Status: Wolny

Znak Zodiaku: Wężownik

Charakter: Omi jest zazwyczaj spokojną//ponurą osobą. Wiecznie ogarnięty sprawia wrażenie 'sztywnego'. Problemy innych ma w poważaniu. Lubi czepiać się również wszystkich o to że go nie rozumieją, a jako wytłumaczenie daje :
,,Skąd mają widzieć o co mi chodzi?'' ,,Nie rozumieją tego...'' lub też ,,Oni nie chcą mnie poznać'' oraz ,,Nikt mnie nie zna, bo nikt nie chce mnie poznać''
Bardzo//bardzo//bardzo spokojny. Stara się również tak rozmawiać, przez co często brzmi dość dziwnie, i to tylko przez jego głos. Prawie nigdy się nie uśmiecha, nie ma powodów. Nic nie potrafi go załamać, tylko zdrady i rzeczy do których się przywiąże. Zamknięty w sobie, tylko niektórym pozwala wejść do jego odrębnego świata...//Nawet jak ktoś mu się np.przyznaje do czegoś, wyznaje mu coś// to ma taki sam wyraz twarzy,który pokazuje w przybliżeniu: 'Mów dalej, i tak ci nie pomogę' /lub/ 'I co mi do tego?'/czasami nawet/ 'Cool story bro, tell it again'//Uwielbia się uczyć, jednak zadań nigdy nie wykonuje.

Zainteresowania: Rozmowy. Słuchanie muzyki. Spacery. Pisanie książek i czytanie. Przytulanie. Kłótnie...

Wygląd: Omi ma krótkie granatowe włosy. Szaro-błękitne oczy. Jest dość wątłej budowy, można rzec że dziecięcej. Łagodne rysy twarzy też upodobniają go do osobnika który jest w jego wieku, ale na karcie, a nie w rzeczywistości. Chwilami się uśmiecha, jednak większość czasu jest pochmurny, i posiada wtedy smutny/poważny wyraz twarzy. Najczęściej ubiera się w szare jeansy, których prawą nogawkę zakrawa do kolana, czarną bluzę a pod nią błękitną koszulę. Na prawej nodze, dokładniej na piszczelu, ma wytatuowanego granatowego smoka, który zajmuje całą przestrzeń od kolana po kostkę. Waży mniej niż 65 kilo, natomiast mierzy około 172 cm. Przez Wiosnę i Lato nosi wcześniej opisane ubrania, podczas Jesieni zakłada długi czarny płaszcz, jeansy tak samo zakrawane i czarne rękawiczki sięgające do łokci. W Zimę chodzi w ocieplanym granatowym płaszczu, również w rękawiczkach oraz zawsze zabiera ze sobą czarno-biały szalik, o długości ok.2 metrów który zawija sobie na szyi w taki sposób, aby część wlokła się za nim po ziemi.

Co lubi:
Niebieski oraz granat
Związywanie
Długie, łagodne i delikatne gry wstępne, jednak seks woli bardziej drastyczny.
Woda.
Spokojne miejsca.
Głaskanie po głowie.
Wysocy i dobrze zbudowani mężczyźni.
Słodziutkie,małe i futrzaste zwierzaczki, które aż brną aby je przytulać i głaskać...


Nie toleruje:
Żółci, pomarańczu i jasnej zieleni, w ogóle jasnych i rzucających się w oczy kolorów.

Mocne strony: Informatyka [taka klasa] // Przyroda

Słabe ^: Cała reszta...

Przyjaciele: Przez swój charakter często rani ludzi, więc musi cały czas szukać nowych znajomych.

Rodzina: Nie żyje z powodu zrzucenia bomby na jego wioskę.

Ciekawostki: Zawsze marzył o seksie z nauczycielem, ale nigdy nie chciał z współlokatorem [ekhmmm..takie wspomnienia złe], ale nigdy nie wiadomo co może się przydażyć.


ZŁOTO...[srebro lepsze]


Ostatnio zmieniony przez Ome dnia Czw Cze 06, 2013 12:32 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 481
Join date : 23/03/2013
Age : 29

Eyyyyy...No nie wiem. Empty
PisanieTemat: Re: Eyyyyy...No nie wiem.   Eyyyyy...No nie wiem. I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 5:23 pm

Teraz jest dobrze więc Akcept

Drugie piętro pokój nr.9.
Powrót do góry Go down
https://zlota-akademia.forumpolish.com
 
Eyyyyy...No nie wiem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia złotej ścieżki :: Karta Postaci-
Skocz do: